Avatar uživatele
XiND3R

Problém s připojením internetu na mobilu ale né jen tak ledajaký :D

Nevím co se mi stalo s mobilem nevím jestli se to dělo i před tím když jsem měl starší verzi androidu fakt nevím :/ Ale jde o to přeinstaloval jsem si na mobilu LG GT540 optimus android na 2.1 legálně přes jejich oficiální stránku všechno šlo dobře až jsem chtěl spustit youtube to byl důvod proč jsem přeinstaloval android na novější měl jsem zaseklý youtube když jsem třeba spustil video mimo vybrané videa na hlavní stránce tak mi to okamžitě hodilo do nižší kvality a zvuku ale já se vás ptám nevíte někdo proč mi nefunguje když jsem připojen na internet přes wifi zapnu si např. youtube, market tak mi to píše tohle i když jsem připojen na internet „Problém s připojením. Došlo k problému při spuštění. Zkontrolujte připojení k síti a správné nastavení systémového času“ ale když si zapnu prohlížeč tak to funguje ale nevím jestli je placenej i když jsem na wifině… ☹ Děkuji za všechny odpovědi co mi napíšete 🙂
Doplňuji:
Už vím čím to bylo aktualizací takže jsem musel obnovit tovarní data

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3886 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MK44

Skromná rada. Platí obecně.
Pokud se naučíš dělat za větami tečky, bude Tvůj dotaz o mnoho srozumitelnější. Možná, že Ti někdo, kdo má zkušenosti s problémem, jaký asi popisuješ, poradí. Ve zmatečném textu nikdo nebude pátrat, oč že jde. Kdo na to má čas…?

před 3886 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

súhlasím.
neuškodia ani odstavce.

před 3886 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek