athboy

Problém s přijetím žádosti přátelství na FB

Mám problém s přijetím žádosti přátelství.
Byla mi poslána žádost s přátelstvím na FB, a i přesto, že jsem žádost přijal, tak i přesto se mi člověk do přátel nepřidal.
Respektive se mi přidal takovým zvláštním způsobem. Já jsem se mu do přátel přidal, ale on mě ne. Poté, co jsem se po chvíli přihlásil na FB, tak jsem ho v „přátelích“ měl, ale pak se mi zase odstranil, pak zase se mi v „přátelích“ ukázal a pak zase ne…
Pokračuje to už asi 3. den. Mohl by mi někdo vysvětlit čím to je a jak si toho člověka dát do „přátel“ nastálo? Díky!

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi, zda v nich nenajdete radu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=p%C5%99%C3%A1tel­stv%C3%AD+na+fa­cebooku&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
player242

Buď si stebe dělá srandu, nebo chyba FB(věci k ničemu).