PROBLÉM S PRIHLÁSENÍM NA FACEBOOK

Mám problém s prihlásením na fb. Pri prihlásení mi fb zacal ignorovat heslo, ktoré som skoro rok pouzivala. Klikla som na „zapomela heslo“ a vypísala som ten formulár na zmenu hesla a čakala na tzv. resetacny kod, ale bohuzial nic na email neprislo. Stopercentne som nezadala spatny email, v spame nic neni.
Potom som povypisovala, vsetky formuláre co ponukajú na centru pomoci, ale ziadna odpoved. Písala som to niekolkokrát. Ked sa ani po tomto neozvali tak som písala na info facebook email a na adresu disabled@facebook.com Neviem ani spocítat kolko emailov som im uz poslala, ale bohuzial z ich strany bez jedinej odpovede. Myslela som si ze to je emailovou adresov, tak som si zalozila email na google.com a zacala písat z tej adresy aký mám problém a samozrejme ze som uviedla moju spravnu adresu na ktorú mám ucet na fb zalozený….a čo myslíte???? ozvali sa??? Ani náhodou, nič……tak kde je chyba???? Preco taká ignorácia????
Na svoj úcet by som sa tiez rada dostala, zakladat nový nebudem….za rok vyuzívania fb som mala plno kamaratov a aby som to mala absolvovat znova, to hladanie a pridávanie, tak to nie.
Ak by niekto vedel ako toto vyriesit tak prosim dajte vediet.

Odpovědi
anonym

zkuste se přihlásit přes jiný prohlížeč.. je možný, že vám to tam hází nějakou chybu.. pokud máte něco staršího. Opera, google chrom, firefox… Jinak odpověď od facebooku nečekejte. Jsou naprosto neschopní odpovědět na cokoliv. Mají toho moc a neposilují řady zaměstanců, takže buď neodpoví a nebo po dlouhé době. Pokud chcete pak nějak více pomoci, jestli svůj účet chcete opravdu zpátky, tak to můžem zkusit vyřešit spolu: p858@centrum.cz

V případě, že jsou pro vás informace přínosné, popřípadě nejsou.. Prosím o hodnocení.

Kevin Puska

Poslat kód s fb sms