smiley123

Proč mám problém s přehráváním filmů ve VLC a stahováním?

VLC používám přes 2 roky a nikdy jsem s ním neměla problém. Teď v posledním týdnu jsem stahovala tři filmy a všechny se stáhly celé, ale byly poškozené, takže se vůbec nepřehrály, přitom písničky a videa šly v pohodě. Co s tím??

Nejlepší odpověď
www

Zkontroluj jestli ti jedou jiná videa. Pokud ano, chyba bude v těch nových filmech, nikoliv v přehrávači VLC.

Další odpovědi
AndreiRanger

Můžeš stáhnout celý film, který už byl uploadovaný chybně či s chybou a proto se nepřehraje. Občas VLC vytváří „rejstřík“ film opraví a přehraje, nicméně opravený obraz je pouze dočasný a po ukončení VLC bude vymazán