Džuls

Problém s prehĺtaním tabliet

Už od detstva mám takýto problém- nedokážem normálne prehltnúť tabletku. Je úplne jedno, či je veľkosti špendlíkovej hlavičky alebo lentilky, nehovoriac o tých, ktoré sú obalené v takom plastovom čude. Kým ju nakoniec dostanem do ,,seba" tak je úplne rozmočená a inokedy to radšej vzdám. Myslíte si, že to je nejaký blok,alebo čo? Máte niekto s týmto skúsenosť. Alebo-ako na to? Možno som len divná..... 😁

Nejlepší odpověď
tom004

Tak jestli na to někdo vymyslí nějaký postup,chtěl bych ho vědět.Má žena,nedokáže jakoukoliv tabletu polknout,aniž by to u ní nevyvolávalo dávivý reflex.A nikdo ji dodneška nedokázal poradit.Ale jsme spolu teprve 41 let.Takže rozhodně nejsi divná,a zdaleka ne jediná. 🙂

Další odpovědi
fesoj

Nejsi divná – to bych musel být divný i já.
Barbakan: hned večer vyzkouším.

anonym

Tak na to mám recept.Tabletu vlož do úst,napij se a hlavu skloň tak,aby jsi měla bradu na prsou a polkni.Jednoduché a účinné.

Bobmarley

Pokud je tabletka většího objmu není to nic neobvyklého. Není nic jednoduššího než ji dát do pusy a pak se napít sklenice vody.

žolik

Nejseš sama komu to dělá problém spolknout tabletu,skus si s té tablety udělat prášek trošku vody a zapí hodně vodou,dneska se vesměs podávají léky v tekutým stavu kapky,to řekní v lékarně i lékařovi.

Zdroj: žolík