Avatar uživatele
Džuls

Problém s prehĺtaním tabliet

Už od detstva mám takýto problém- nedokážem normálne prehltnúť tabletku. Je úplne jedno, či je veľkosti špendlíkovej hlavičky alebo lentilky, nehovoriac o tých, ktoré sú obalené v takom plastovom čude. Kým ju nakoniec dostanem do ,,seba" tak je úplne rozmočená a inokedy to radšej vzdám. Myslíte si, že to je nejaký blok,alebo čo? Máte niekto s týmto skúsenosť. Alebo-ako na to? Možno som len divná..... 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Jikra, Ades2201 před 4685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Tak jestli na to někdo vymyslí nějaký postup,chtěl bych ho vědět.Má žena,nedokáže jakoukoliv tabletu polknout,aniž by to u ní nevyvolávalo dávivý reflex.A nikdo ji dodneška nedokázal poradit.Ale jsme spolu teprve 41 let.Takže rozhodně nejsi divná,a zdaleka ne jediná. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fesoj

Nejsi divná – to bych musel být divný i já.
Barbakan: hned večer vyzkouším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak na to mám recept.Tabletu vlož do úst,napij se a hlavu skloň tak,aby jsi měla bradu na prsou a polkni.Jednoduché a účinné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobmarley

Pokud je tabletka většího objmu není to nic neobvyklého. Není nic jednoduššího než ji dát do pusy a pak se napít sklenice vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Nejseš sama komu to dělá problém spolknout tabletu,skus si s té tablety udělat prášek trošku vody a zapí hodně vodou,dneska se vesměs podávají léky v tekutým stavu kapky,to řekní v lékarně i lékařovi.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek