Jan12345

Mám problém s předkožkou při erekci, poradíte?

Zdravím, mám takový problém, když si přetáhnu předkožku za žalud, tak mi to nevadí, nic nebolí atd., ale když se mi postaví, tak mám pocit, jako by ho předkožka škrtila, prostě mě to bolí, když ho mám přetaženého a stojí mi. Jinak nemám žádný problém s přetahováním, jde to v pohodě.

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud je ti to nepříjemné, lze operativně problém odstranit. To znamená naříznutím – neplést si s obřízkou – nebo pravidelně vydatně mazat,
více zde
http://www.stran­kyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Další odpovědi
bolak

Tak buď to celý uříznout a do koše s tím, anebo jít k doktorovi, lepší radu tady asi nedostaneš.

Bednaricek

Dobrý den, pokud Vás něco bolí – pak bude na místě navštívit lékaře, který musí posoudit Váš zdravotní stav. Většina z nás nejsme lékaři a nedokážeme Vám podat spolehlivou diagnózu na základě několika vět. Hezký den.

Cenobita

Ten chirurgický zákrok bych raději nepodstupoval, většino se to upraví samo, věkem, přetahováním a také masturbace to uvolňuje, navrhuji také mazat mastí.
Pokud jde jen špatně přetahovat ale jde to tak bych to určitě neřešil chirurgicky. Pokud ovšem přetáhnout nejde, může to být neřešitelné a je třeba lékařský zákrok. Ovšem tento zákrok může mít negativní dopad na citlivost penisu a to bych byl hodně opatrný, aby nebyly z banální fimózy celoživotní sexuální problémy.

Fimóza je zúžením předkožky. Lze ji pokládat za onemocnění, protože může narušovat normální život postiženého a může být spojena i s některými vážnými komplikacemi. Její vyřešení je důležité a už proto je vhodné něco si o ní napsat.

http://www.ste­fajir.cz/?q=fi­moza

Někdy bývá předkožka k žaludu dokonce přirostlá a to je větší problém, to se pak musí docela razantně oddělit nebo chirurgicky odříznout.

Dominno

já měl problem s tím, že se mi nechtěl postavit dlouhodobě, zkoušel jsem vše, i konzultaci s lekařem, ale stejně to nakonec skončilo u přípravků, typu Red Power a Runner gel, které pomohly

Dominno

Bednaricek, no u mě to s tou erekcí bylo poprvé a bolest to byla teda psychická, páč jsem nevěděl co a jak, ještě, že takové přípravky existují jako :D