ahmad

Mohl se ztratit dopis poslaný poštou?

Zdravím,někdo mi měl poslat věc(5×1,5cm) obyčejným dopisem.Tvrdí že to poslal ale nic mi nedošlo.Uběhlo 5 dní od doby co to posílal.Tvrdil že asi spletl adresu,ale je si jistý že ne.Pošle to pošta zpátky? Nebo co se stím mohlo stát? Dík za odpovdi.

Odpovědi
PetrXY

Dopis poslaný obyčejně se klidně na poště může ztratit. Podání obyčejného dopisu nelze ani hodnověrně prokázat.
Doplňuji:
A pokud v něm něco bylo, mohl to někdo během přepravy i ukrást.

nnykyna

je to pravdě podobné