hippeace

Problém s počtem spuštěných programů

Když se přihlásím na svůj účet na počítači spustím například jeden internetový prohlížeč poté dám „přepnout uživatele“ a po přepnutí mi to ukazuje že mám 2 spuštěné programy. Zkoušela jsem správce úloh ale tam je také spuštěn jen jeden program a při odhlášení mi to ten „záhadný program navíc“ ukončuje. Jeden z těch záhadných programů se jmenoval asi takto: soffice.bin. Ptám se jak se toho zbavit?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Měl by to být tzv. quick starter pro Open Office :)

Smažeš ho buď přes nastavení office nebo kdekoliv v nastavení spuštění po startu:

  • start > po spuštění
  • registry :)