bloop2000

Poradíte, jak vyřešit problém s počítačem, který nepovoluje otevřít Google Chrome?

Vyskočilo mi okno s otázkou, že aplikace Google Chrome žádá oprávnění. Blokovala jsem to. To byla chyba. Nyní nemohu otevřít google chrome a jiný internetový prohlížeč nemám. Vyhazuje mi to i okno, jak to opravit, ale nefunguje to. Umíte mi prosím někdo poradit, co s tím? Předem moc děkuji.

Odpovědi
cochee

Nj, když si nepamatuješ, k čemuže ten Chrome to oprávnění chtěl, tak to je pak rada drahá… ☹