Rylon

Problém s plochou ve Windows 8.

Windows 8 je podle mě super OS. Ale teď jsem si ho nainstaloval na můj Dell Latitude D620 (GPU: nVidia NVS 110M) a ve startu se mi neukazuje plocha (Taková ta dlaždice s nápisem Desktop). Nevím proč a nevím co s tím mám dělat… Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi
dvdk

Asi si si ji vyhodil z metra. na plochu se dá dostat i tlačítkem start (tlačítko mezi ctrl a alt). zkus v metru kliknout mimo ty obdelníky pravým tlačítkem a měl by si tam mít na výběr aplikace. a nalevo by měla být plocha (možná pod názvem desktop). na to klikni zas pravým a tam je něco jako připnout na start nebo tak něco tak na to klikneš a je hotovo :)

Shaohao

start → napis desktop a pripni plochu do nabidky start. nebo Win + D