tencosepta

Problém s penisem

Dobrý den, předem bych chtěl upozornit, že mě netrápí délka, takže čtěte dál. Už asi 3 měsíce se mi stává, že když si ráno nebo když přijdu ze školy vymočím, tak mám takový zlozvyk si „prohrábnout“ svoje, ehm, nářadíčko, a zhruba každý druhý den, když si to takhle prohrábnu, tak z toho vyleze jakási neprůsvitná kapalina, cca pár kapek jenom, ale docela mě to znervózňuje, a bojím se, že to třeba je rakovina varlat nebo zánět močové trubice. Jestli to nějak pomůže tak mi je 15,2 let a močím 3× denně.

Odpovědi
mosoj

Nech to koňovi ten má větší hlavu. Časem ti to dojde.

Kelt

Dodržuješ hygienu pohlavního ústrojí? Měníš si spodní prádlo?Máš správnou velikost? Přečti si něco v literatuře, věnované tomuto tématu. Dospíváš. Víš co je erekce, poluce a pod. Hlavně si získej informace. Pokud nemáš problémy zdravotní, nemusíš se znepokojovat, můžeš to konzultovat s vrstevníky, i když to je choulostivé téma , o kterém nechce nikdo mluvit.