BoucekJakub

Problém s penisem

Zdravím všechny diskutující. Nedávno mě nastal velký vážný problém a potřebuji fakt pomoct. Jednou jsem si lehl na břicho a nevím jak, jsem si přimáčkl penis dovnitř těla a málem jsem ho nevyndal. Sice to zní směšně, ale je to holý fakt. Vyprávět mi toto někdo, tak bych se smál, ale mě se to stalo. Nevíte, co mám tedy dělat ?

Nejlepší odpověď
anonym

Problémy mít určitě budeš,penis to nebude.
S ním – to bude jen zbožné přání a tragické mezery v anatomii.

Další odpovědi
roxy52

A co takhle Chocholušek???? Ten by určitě nějakou radu měl.

vagra

Nedovedu si představit takovou situaci a jestli je to fyzicky vůbec možné.
Rada?.Nelehat si na břicho a už vůbec ne na pinďoura.
Jednodušší radu tady asi nedostanete.
Možná ale,že se pletu.

Losos

Zkus si lehnout na záda, třeba zase vyjede ..

atriplex

Zřejmě máš volné vazy držící penis. Doporučuji návštěvu lékaře. Samo se to asi nespraví.

ReHu

Občas nevěřím svým očím, co se tu dočtu.

annas

Bubco, stejně jako jsem se vyjádřila k Vagrově odpovědi, musím reagovat i na Vaši. Jako vždy pohotový. Jen houšť.

annas

Vagro, vtipná odpověď je vždy správná odpověď.

Myslím si, že jde o totožného tazatele. Asi před 2–4 týdny položil někdo úplně stejnou otázku, ale s tím rozdílem, že penis pojmenoval vulgárně. Za chvíli otázku administrátoři smazali.

Zřejmě provokace! Nevím. Možná se mýlím.

vagra

Tak to mi uniklo.Musím si ji najít.Díky za upozornění.

annas

Otázku nenajdete. Administrátoři ji smazali. To byla chvilka. Já jsem se na ni podívala, otevřela ji. Než jsem se otočila, byla pryč.

vagra

Moje nepozornost ve čtení-právě mě tady jeden dotaz mírně vyvedl z míry-i to se mi někdy stává.