FikeCZ

Problem s PC ..Zrychlene hry

Už opravdu nevim co dělat,stava se mi to u CS 1.6 need for speed undercover a občas i u GTA_SA..hry jsou zrychlene jako by jste natočili běžnoe hrani a pak ho pustili např 16× rychleji..V Counter striku např mám zbran nabïtou při začatku hry pod sekundu.Ale když zmačknu šipku do předu panaček nejde.přimo leti a je na konci mapy.v GTA se neda jet po silnici aniž by jste někoho srazili.Opravdu už nevim co s tim.
Doplňuji:
u CS ka necheatuju,S0beita u GTA nemam,a u needu nevim co je :D

Odpovědi
DaveR

Vypni cheaty, přepni server, restartuj počítač, přeinstaluj hru. (popořadě, myslím že bude stačit to 1. :D)