Problém s PC – vážné

Neustále mám modrou smrt a v biosu jsem zjistil, že mi nepracuje správně grafická karta (vga) a procesor ještě …že dochází k přehřívání nebo co ..nevíte jak to mám opravit ?

Nejlepší odpověď
Retko

Skus vysat vetrak vysavacem. To je to cim jsem vyresil svoje prehrivani po nekolika mesicich brouzdani po netu..

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

zkontrolovat vetracky jestli jsou spravne zapojene, v propade ze ano, ocistit prach a pokud doslo v posledni dobe k manipulaci s hw tak zkontrolovat jestli chladice dolehaji /pripadne pouzit teplovodivou pastu/

pokud bude chlazeni ok, zkontrolovat v biosu kriticke hodnoty

dale bych zkusil ve spravci zarizeni odinstalovat grafiku a nechat ji rozpoznat znovu, pokud bude problem pretrvavat doporucuji reinstal . obzivovat win se nevyplaci, pri vyreseni jedne chyby jich vetsinou vznikne vice ktere se projevi v nejmene vhodnou chvili

po reinstalu se uvidi jeslti je opravdu problem v hw nebo slo jen o sw chybu (pokud mas k dispozici druhou grafiku a procesor zkusil bych je zamenit jeste pred reinstalem)