LysoňXXX

Problém s pc..

Sám od sebe se mi cca po dvou hodinách vypíná notebook.. Co s tím může být? Hry nehraji, mám ho jen na práci a internet. Dokáže mě to však naštvat, když si o něčem čtu nebo skypuju, tak se sám vypne.. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Toto většinou způsobuje přehřátí.
K tomu dojde nejčastěji při používání ntb bez pevné podložky na dece, peřině, klíně ap. Větrací otvory jsou tímto použitím ucpány a ntb vypne. Všechny otvory musí být při provozu vojně přístupné!
Ostatní již bylo uvedeno kolegou.
Doplňuji:
Xakru, ne vojně, ale „volně“ mělo být! Moje T9.. 😁

Další odpovědi
badisko

Zkus odstranit prach z ventilatoru …budto stlacenym vzduchem nebo vysavacem …pokud ale budete vysavat ventilator ..tak musite speli ..slamkou nebo necim zastavit ventilator…aby se neroztocil !!!!..mohlo by ho to pozkodit ..taze vsechny vetraci otvory vycistit …toto ti zmeri teplotu pocitace ..http://www.slu­necnice.cz/sw/spe­edfan/ je mozne ze se prehriva a tim vyhodi pojistu aby se nespalily komponenty …dejte vedet jak jste dopadl…
Doplňuji:
btw …pc musi byt vypnuty i i napajeni !!!..kryt ventilatoru se da jednoduse odstranit pomoci kriziveho sroubovaku..ale budte pri praci opatrny …a pokud mozno vysavac nepoustejte na plno proste odstrante prach ..prach v pocitacich je celkem bezna vec ..pak se pc vypinaji a strasne se sekaji nedaji se vypnout a podobne …na snizeni teploty se da pouzit i teplovodiva pasta.. ale to spise pro zkusenejsi uzivatele ..

badisko

jedna dulezita vec …pokud mate PC..v ZARUCE tak ho nerozdelavejte mohla by nam propadnout zaruka ..!!!! tim ze treba poskodite sroubek a servisak by uznal ze jste do pc lezl v takovem pripade jen vycistit vetrani vysavacem ci vzduchem..teploty se meri pri normalnim chodu a pak pri vytizeni treba pri spusteni narocnejsi hry ..nebo predelani formatu videii a podobne to dost vytezuje pocitac…