player242

problém s PC

Poslední dobou mám problémy s PC při hrání „těžších“ her (např. Far Cry 3)
Processor se neuvěřitelně zatíže a to je samozrejmě problém. Potřeboval bych tip co to může způsobovat.

Win 7 64
Intel Core i5–2500 3.30 Ghz
8GB ram
NVIDIA GeForce GTX 560 Ti

Odpovědi
Bedy

Určitě zkontrolujte chlazení a teploty – třeba přes Speedfan nebo EVEREST.
Je ale možné, že v počítači je nepořádek nebo nějaké zbytečnosti či viry – pro vyloučení těchto možností Vás požádám o výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou anebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

huxa

špatné větrání