Epson

Problem s pc

dobry den,mam takovy problem,pocitac nekdy pise :
jiny pocitac ma stejnou ip adresu jako tento pocitac.Pozadejte spravce site o pomoc s vyresenim tohoto problemu.protokol udalosti v systemu windows.
Pocitac to pise na notebooku .

Nejlepší odpověď
Clooney

Když Vám toto napíše, tak vypněte svůj Wifi router, popř. pokud máte kabelový internet, tak vypojte kabel, počítejte do deseti a pak zas router zapněte (popř. zapojte kabel). Pokud to nepomůže, tak kontaktujte mobilního operátora poskytujícího Vaše internetové připojení. Doufám, že jsem Vám pomohl.

S pozdravem,

Clooney