leonessa

Problém s padáním jedné boty

Stalo se vám někdy, že jste si koupili boty, které měly stejné číslo a přesto vám jedna padala, Já se s tímto problémem potýkám už asi čtvrt roku a nemůžu sehnat boty, které by mi padly. Není nějaká rada aspoň na to, jak zaplnit tu botu, která mi padá?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Prodávají se podpatěnky , které tento problém také vyřeší a nebo si nalepit do boty do paty náplast -ta udrží nohu a nebude se ti bota vyzouvat./vyz­koušeno/

Další odpovědi
anonym

My jsme dávali dětem, když jim byly boty trochu větší, do špičky vatu.Nikdy si nestěžovaly, že jim to je nepříjemné či jim bota ještě padá, takže já nemohu posoudit jaké to je.

ReHu

Záleží na tom, jestli je bota delší než noha nebo je široká. Vyzkoušela bych nějakou vložku do boty, popř., pokud je bota trochu delší, kousek té vaty, jak píše lahny.