Half

Problém s padáním hry

Jde o hru SimCity, tu nejnovější. Mám v ní rozšíření hrdinové a padouši, nebo tak nějak. Už jsem snížil detaily, vypl V-Sync i antialiasing, ale pořád mi po nějaké době spadne a nejde nahrát to město, které jsem hrál v momentě kdy to spadlo. Také to někdy spadne, město se načte, ale asi o hodinu práce zpět, a až po vypnutí a zaptutí se zase načte zpět tam kde jsem skončil. No a teď mi to spadlo tak, že to město nejde načíst vůbec. Co s tím ???
Doplňuji:
Hraju když jsem na Origin off-line a dávam tam soukromá mapa, přístum ostatních jen na pozvánku, ale děkuju, alspoň to hned nebudu zběsile mazat a zkusim počkat :)

Odpovědi
huxa

problémy se servery, na tvé straně to neni.