Piitrs

Problém s otvíráním videa v Google Chrom, poradíte?

Když v google chrome kliknu na odkaz pro otevření videa, tak mi to nabízí pouze „uložení souboru“, ale u IE nebo Firefoxu mi naskočí okénko s výběrem, zda chci uložit a nebo otevřít. Nevíte prosím někdo, co s tím, aby mi chrom taky nabízel možnosti? Díky Petr
Doplňuji:
To mně tak štve ☹ . Firefox mi nějak nechce fungovat, ale musím ho kvůli tomuto problému používat, hlavně při čtení emailů ☹

Nejlepší odpověď
TONICK

Zdarec, Google Chrome jsem tak desetkrát prolistoval včetně návodu a bohužel tam nikde není psaná možnost jak to udělat, aby to poskytoval dotazník o uložení/otevření souboru. Umístění uložení samozřejmě v nastavení nastavit jde, ale to je tak vše :-/

Další odpovědi
arygnoc

chrome je relativně primitívní prohlížeč, který namá zásuvné modely.
Proto nelze (aspoň o tom nevím) tyto videa prohlížet, pouze stahovat.
Pokud Vám to spůsobuje problém při prohlížení e-mailů a chrome se nechcete vzdát, nainstalujte si nějakého e-mailového klienta anebo využijte přímo ve win Outlook.