norek

problem s otvíráním souboru

prosím o radu stáhnuté soubory jak v mailu nebo jinde se mi otvírají v poznámkovém bloku což je nesrozumitelne asi jsem to tam dala nějak sama jak to mám zase změnit. děkuji

Odpovědi
Nykki

Klikni pravým tlačítkem myši na ten soubor a dej Otevřit v programu… A dole bys měla mít něco ve smyslu „Použít tuto aplikaci pro všechny soubory tohoto typu“ A vyber si třeba Word, nebo co používáš

anonym

Každý typ souboru k otevření potřebuje nějaký program.
Každý typ souboru k otevření potřebuje jiný (mírně přeháním) program.
___
Takže pokud nevíš, které formáty (typy souboru) se mají čím otevírat a pro které (všechny???) jsi nastavila Notepad, oslov nějakého znalého kamaráda z okolí (přinejhorším servis) – s tím si sama neporadíš.
😉
Není to složité, ale něco, přecejen, vědět a umět musíš.
___
Nykki: A – hele – jak se Wordem otevře .ai??? ROFL