pavel03

Nemohu otočit krk doleva, nevíte čím to může být?

Vstal jsem a mam problem hlavu otočit doleva. Citim bolest. Stejně jako při koukání dolu nebo nahoru. Zablokovanej krk to myslim neni. Doprava mužu v pohodě hlavu otačet. Máte stím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
quentos

něco podobného měl kdysi bratranec, prý ztuhlá svalovina. Lépe s tím jít k lékaři, následky můžou být i dost nepříjemné.

Další odpovědi
Tyler Durden

těžko takhle říct… Pokud to není blokáda páteře a kořenové dráždění nervů, tak by mohl být třeba problém svalový – kývače hlavy, rotátory hlavy, třeba i nepřímo trapézy… Předcházela nějaká fyzická zátěž, nestandardní zatížení, netypické polohy těla ve dne nebo spánku, vystavení chladu, průvanu? Těžko říct…

Mc Merkurion

…a celej se otočit můžeš?
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/6672-vesnicko-ma-strediskova/