Thor841

Problém s opětovnou instalací hry

Ahojte všem, prosím o pomoc. Nainstaloval jsem si Resident Evil 5. Hraji, vše v pohodě. Dnes ráno, že zapařím Smile, a vyskočí mi hláška: D:/LAUNCHER.EXE není platná aplikace typu Win32. To semé napíše, když se pokusím spustit instalaci s CD znovu. Nikdy jsem se s tím nesetkal a vážně si nevím rady.
Děkuji za pomoc

Odpovědi
vitorek

Mas 64bit windows? Start → Pocitac → Vlastnosti → kolonka typ systemu, mozna mas nainstalovat jinou verzi hry.