DerecCz

Problém s odstraněním rozšíření v Chromu..

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak odstranit z chromu toto rozšíření: http://e-posta.eu/torren­t/obrazky/files/A­jushe/Dotaz.png …Předem děkuji za každou odpověď 😉
Doplňuji:
Je mysleno rozšíření: TiuBeIatAdBlockFr

Odpovědi
honza19hk

odinstalovat,nebo v čem je problém? trochu to rozve´d. každý program lze naistalovat a zase odinstalovat.Pokud to nejde je tam bu´d chyba nebo k tomu třeba nemáš oprávnění pokud nejsi správcem PC. Ale i tak lze vše odinstalovat.Chrto­me nepoužívám,ale mělo by to jít odinstalovat.pokud ne napiš co je za problém,proč to nejde.