fg

Problém s notebookem.

Když ho zapnu tak svítí kontrolky a po chvilce se sám vypne.Nevíte,čím by to bylo.Je nutné navštívit opraváře?
Doplňuji:
Některé doplňujcí informace najdete v diskusi

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Může to být čímkoliv. Deska, přídavná karta, paměti. Takhle na dálku se špatně diagnostikuje.

U notebooků se obvykle oprava pokud je problém s deskou nevyplatí. je levnější nový notebook.

fg

Zkoušel jsem ho připojit na externí monitor,ale obrazovka byla černá.V jednom foru psali,že to může být grafickou kartou.

Michal Kole

Na notebookách bývá grafický čip na základní desce napevno napájený, takže bude obtížně vyměnitelný.