slevin

problem s netem.

poradi nekd,jak si stahnout do pc nejaky program,abch si tam mohl psat zpravy a pak je posilat pres soubory ctrl?a uklad at na mail?diky. nejak se mi to seklo

Nejlepší odpověď
Bedy

Napište dotaz prosím ještě jednou – nevím, co vlastně chcete, z tohohle paskvilu nevím, co máte za přání…díky

Další odpovědi
anonym

Trochu tě nechápu, ale pokud chceš odesílat emaily, doporučuji ti program „mozilla thunderbird“ je zdarma, do něj je mnoho pluginu, vlastní antispamový filtry… Ale pokud chceš poslat text v souboru, tak si otevři notepad – poznámkový blok napiš – ulož – odešli jako přílohu.