Shizuka

Problém s natáčením na Canon EOS 1100D -__- POMOC !

Mám takový problém půjčila jsem si foťákk s kamerou Canon eos 1100D
kde je i kamera ale má to takový háček :D
na tom kolečku to na kameru daný mám také jsem už zjistila jak se ta kamera zapíná … jenže když dám natáčet tak to natáčí jenom 3 někdy až 12 sekund a pak mi na displeji vyskočí okénko s textem ..Natáčení filmu se automaticky zastavilo … předtím se mi nějak povedlo že to natáčelo 2 minutky ale pak jsem to chtělo smazat takže jsem to stopla ale na po druhý to zas nešlo nevím co mám dělat :/ prosím poraďtee

Odpovědi
Děda Louda

Zjisti volnou kapacitu na kartě a zejména rychlost jejího zápisu dat. Měla by obstát karta třídy (Class) 6, lépe 10. Pomalejší karty způsobují právě tebou popisované trable.