Sonush

Jak na problém s nabíjením u iPadu?

Ahoj,
k Vánocům jsem dostala iPad 4. Asi před měsícem se ale vyskytl problém – rozbil se nám USB kabel, nebo spíš „částečně přetrhl“. Tak jsme si objednali nový a při prvním nabíjení šlo všechno úplně v pohodě. A když jsem ho chtěla nabít podruhé, psalo mi to tam, že mám iPad připojit do nabíječky, přitom jsem ho v nabíječce měla. A potom jenom na milisekundu bliklo bílé okno a dál se nedělo nic. Vzali jsme to do opravny, kde nám řekli, ať zrušíme iCloud (Apple ID) účet, tak jsme tak udělali. Když jsme si iPad šli vyzvednout z opravy, bylo nám řečeno, že šel úplně bez problémů nabít. Včera jsem si užívala nabitého, opraveného iPadu. Ale včera se vybil a teď s ním máme úplně stejný problém, jako předtím – nejde nabít. Co s tím máme dělat :(?

Odpovědi
Musa.21

Mě se to stalo u tabletu IGET. Taky mi nešel nabít i kdž jsem ho měla na nabíječce. Jestli teda není problém v iPadu tak je problém v nabíječce. My jsme koupily novou a už jde normálně nabít