Bobík147

Problém s motivem Windows 7

Zdravím,
když zapnu počítač, tak se mi zobrazí zastaralý motiv. Mám Windows 7, a místo motivu Aero (myslím tím např. vzhled lišty nebo oken) se zobrazuje staré zobrazení jaké bylo u dřívějších Windows. Stalo se mi to včera poprvé (počítač mám dva roky), pomohl restart. Dnes to je znovu a restart nepomohl. Změnit motiv nejde, jde pouze tento obyčejný, ostatní jsou zašedlé a nedostupné. Stává se to pouze na jednom uživatelském účtě, na ostatních to jde v pořádku.
Neví někdo co s tím? Díky za odpovědi.

Odpovědi
anonym

pokud se ti to stává pouze pod jedním uživatelským účtem pak je velmi pravděpodobně na vině nějaká zastaralá aplikace která systém nutí přejít do kompatibilního režimu. Některé specializované aplikace na snímání obrazu se chovají podobně a vynuceně vypínají aero … podívej se na seznam spouštěných aplikací po startu (například pomocí programu CCleaner) a vyházej z něho podezřelé aplikace které by to mohly způsobovat.

badisko

Dej CD windows do mechaniky vypni a zapni pc udelej opravu windows jednoduseji to snad ani nejde …

S.Mikušek

Otevři nabídku Start, vyhledej „Služby“, spusť, najede ti seznam služeb, najdi si motivy a na levé straně dej Restartovat motivy