zij.kedluben

Problém s močením.

Dobrý den ,mám takový problém.
Na záchod se mi chce třeba každou hodinu nebo 2 a to mi dělá docela problém když někam jedeme ,pak se mi chce ještě častěji.
Dokázal by mi někdo pomoct ,jak to vyřešit nebo napravit?

Nejlepší odpověď
Drap

Lépe poradí odborný lékař. Neznáme věk a ni příčinu, takže rada by nebyla dostatečně adresná

Další odpovědi
mosoj

Nejdříve je třeba zjistit příčinu. Pak se dá pomoci. To ti tady ale nikdo neudělá.

postcd

to mám také, u mě asi každé 2–2,5 hodiny, mám podezření na nějaké parazity, prostě nedobrý stav močáku podle mě

hanny 2

Nejprve si počti,než navštívíš lékaře – http://search­.seznam.cz/?q=pro­bl%C3%A9my+s+mo%C4%8Den%­C3%ADm&aq=&oq=&sou­rceid=szn-HP&thru=

Reezo

Jak často piješ a jaké množství tekutin vypiješ denně? Pociťuješ bolest při močení?
Pokud hodně piješ je jasné, že častější návštěva toalety je nevyhnutelná. Jestli při močení pociťuješ bolest jakéhokoliv typu, tak doporučuji vyhledat lékařskou pomoc. Případně nějaké další zdravotní komplikace?