FikeCZ

Problem s mobilem,nep­řehraje MP4

Zdravím,je to už delší dobu co mne to štve ale rozhodl sem se napsat až ted :D ..Mám dotykovy telefon LG GS290 ..Vše fungovalo dobře dokud sem nechtěl mít pisničky jenom MP3 ale i videoklip.Co mne ale šokovalo je že mobil nepřehraje MP4 a proto sem to musel převadet do 3GP,to už sice přehraje ,ale kvalita obrazu a kvalita zvuku,no asi každy známe…Existuje ještě nějaky jinači typ klipu??

Odpovědi
anonym

zkus free prográmek na převod
http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/for­mat-factory/

marek.29

v dnešní době, kdy si každej kupuje co chvíla novej telefon, hlavně existují tisíce bazarů plných mobilů schopných přehrát nejeden formát videa 😉