Anna114

Nevíte kvůli čemu se mi telefon rychle vybíjí???

Nedávno jsem si koupila nový telefon, má android. Strašně rychle se mi vybíjí… vydrží tak 4 hodinky a pak se vypne.

Nejlepší odpověď
anonym

Koukni se, jaké máš zapnuté datové přenosy (wifi, BT, data) – pokud je nepotřebuješ, vypínej je.
Předpokládám, že ty 4 hodinky si s ním nehraješ…
😉
Pokud to nepomůže, zkus jej reklamovat.

Další odpovědi
iceT

To asi bude dělat většina chytrých telefonů,kamarádka má samsung galaxy S 3 nebo cosi podobného a baterie jí taky dlouho nevydrží,ani můj Sony xperia nemá výdrž.

a623682@drdr

důvodů může být nespočet. zrovna něco podobnýho řeším u sebe. programem „GSam Battery Monitor“ se da zjistit co ti nevíc ždímá baterku. Následné řešení už je ale dost individuální.

Dochy

Nevím jaký je přesně Tvůj telefona jak je nastaven. U mně (HTC) je možné se v infu o telefonu a baterii podívat na statistiku, jaká aplikace je jak moc zodpovědná za vycucnutí baterky.
Pokud hraješ hry,nebo používáš nějakou náročnější aplikaci (navigace, mapa,…) pak by 4 hodiny byli ještě dost slušné. Pokud s telefonem nic neděláš a chcípne po 4 hodinách od nabití, reklamuj jej (pokud je to možné)
Mně telefon s hrou,navigací apod. vydrží tak 1,5–2hod. V klidu vydrží tak 2 dny. A rozhodně není nejnovější.

mosoj

A co s ním ty 4 hodiny děláš ? To je dań za "chytré " televize do kabelky.
To s telefonem již nemá nic společného.
Stejně tě víc jak den nevydrží. Jedině když si koupíš jako mobilní těžítko externí baterii.

bububabu

Mě to dělala baterie. Koupila jsem novou a už je to lepší. :)

anonym

podivej se na bezici aplikace, nektere muzes povypinat, jsou to taky zrouti energie.