ingi

Problem s mobilem

Ahoj, jezdim na mobilu se c902, dostal jsem ho o vánocích v roce 2009. Problém je vtom, že se mi z nenadání vypnul mobil a když jsem ho znovu zapnul po načtení se opět vypnul a hned zase zapnul a zapína se a vypína pořád dokola. Myslíte, že to má cenu reklamovat nebo rovnou si vzít pamětovku a simku a vyhodit z okna?

Děkuji za odpovědi

Odpovědi
tuCZek

Pokud jsi s ním spokojený,tak bych ho reklamuj.Kdyby pro nic,tak aslespoň na prodej,nebo jako rezervní telefon do šuplíku.
Já osobně mám SE K750i a neměnil bych,kdyby se už neopotřebovaly spoje v konektoru a klávesnice. Teď jen nevím za jakej ho vyměním