UnQ

Poradíte, jak vyřešit v PC problém s nefungujícím mikrofonem?

Zdravím, mám dotaz, nebo spíš problém…
Mám úplně nové sluchátka s mikrofónem a sluchátka mi v PC fungují bez problému, ale mikrofon mi nefunguje vůbec.
V jiném PC mi ale funguje obojí, ovšem, já potřebuji, aby mi to fungovalo v tomhle.. Nevíte někdo, co má dělat, nastavit, aby mi to fungovalo ? Zkoušel jsem všechno podle internetu – přeinstalovat kartu mikráku ap. ale nic nepomohlo.
Typ sluchátek s mikrofonem : Genius HS-G500V
Windows : 10
Za každou radu budu moc rád, potřebuji to nutně zprovoznit.

Původní neotázka
Problém s mikrofónem – počítačem

EDIT : K původní „neotázce“ Mikrák funguje – v PC je něco špatně.

Odpovědi
anonym

Teď by se hodilo: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byla-by-tady-prinosna-hlasova-komunikace

Dochy

Mikrofon a sluchátka máš připojeny dvěma jacky 3,5mm?? Napadla mně jedna věc, co můžeš vyzkoušet. Některé počítače mají někeré konektory konfigurovatelné. Jeden jack může fungovat buď jako výstup na nějaké reproduktory v systému 5.1, nebo jako vstup z mikrofonu. Ověř si to. (kdyžtak koukni na manuál k MB)

jáára

ono to nefunguje pokud to zapojíš zezadu, přímo do desky? Nebo co? Ony ty přední panely levnejch beden taky nestojí za hovor. pokud máš vše v pořádku zapojené, tak bude chyba v ovladačích.

UnQ

Vše je v pořádku zapojené, ovladače jsem zkoušel přeinstalovat, ale nic nepomohlo. Nevíš, co bych mohl zkusit ?