plshelp

Problem s mafii

Kdyz spustim mafii 2 tak se mi otevre steam a tam je mafia 2 ze si mam koupit nebo co pls help na email betmen9@email.cz… mam grafiku geforce gft 540m 1gb,hdd 500gb,4gb ram,procesor intel i5 2,6…

Odpovědi
Tazman

Tak takhle asi ne. A rozhodně ne na email. Ptáš se tady, odpověď dostaneš tady. Steam je placená multiplayerová platforma. Takže rozhodně si budeš muset zaplatit nějakou službu a pravděpodobně dojde i k ověření, že je hra legální. Pak by neměl být problém s hraním.

Snad jsem pointu dotazu / problému pochopil správně.