Retko

Problem s kurzorem mysi + word (apod.programy na psani textu)

Popisu problem, snad tomu bude rozumet..

Takze jsem na prohlizeci opera a ted mysi prepnu na word a zacinam psat text, ale pozor, kurzor myse porad zustava na hlavnim panelu kde je ten word. Asi po peti sekundach jako by kurzor sam kliknul na ten word dole v panelu a ja uz nemuzu psat do dokumentu, a musim prejet mysi a kliknout nekde na text, abych zase mohl psat..

Jak pisu neni to jen s wordem. Doufam, ze mi tu nekdo bude rozumet..

Pokud je reseni, budu za nej vdecny. Diky

PS: samozrejme za reseni nepovazuju to, dat kurzor nekam do textu.

PS2: OS – Windows 7 Ultimate. Core 2 Duo T7500, Notebook, GeForce 8600M GT.
Doplňuji:
Je to jednoduchy, proste mi mizi moznost psani, a musim v textu zase kliknout abych psal.

A jelikoz cumim na klavesnici kdyz pisu, tak je to problem, proste kus textu pisu, a pak vsimnu, ze jsem vlastne nic nenapsal.

Jinak jeste jednou – nachazim se nekde jinde nez ve wordu – pak dole v panelu kliknu na Word – a hned zacnu psat (Vsak si to skus sam, zde nemusis klikat na to pole pro text, a uz to tam blika) – mis vsak zustava najeta v panelu najeta na Word – za moment to hned proste v poli pro text ve Wordu prestane blikat, a ja nic nemuzu psat…

No snad lepsi…

Odpovědi
anonym

snažil sem se to pochopit, ale asi na to nemám lvl :D rád bych aspoň pochopil o co de.. kdyštak zkus napsat v profilu je funkce na napsání.. přijde mi to mailem.. tady ho zveřejňovat nebudu

AnnieCuoco

Zkus si pohrát v ovládacích panelech s nastavením ukazatele, nebo zkus použít jinou myš jestli to bude dělat taky. =)