Weroniq

problém s kontaktními čočkami

dneska jsem si nasazovala nový pár kontaktních čoček a hned po nasazení mi začly oči slzet, pálit, bolet, prostě nepříjemné, i přesto že jsem čočky opakovaně proplachovala, zkontrolovala správné otočení, poškození žádné.. tak já už nevím.. čočky nosím už dlouhé roky – tenhle typ čoček od stejného výrobce – nějaké nápady? krom návštěvy oční doktorky

Odpovědi
pokazdejinak

může to být vadný výrobek… stává se to i v lepších rodinách ;)

možná jen teď už máte oči podrážděné – dneska jděte radši v brýlých, nechte čočky koupat v roztoku a zkuste to zítra znovu. pokud to nepomůže, tak k doktorce a reklamovat ten pár
pokud jste je ovšem nekupovala po netu – to nvm, jestli se vám reklamace podaří… :/ držím palce :)