Chazzygirl

Problém s kompatibilitou originální baterie

dobrý den, mam foťák sony cyber-shot dcs w30 a koupila jsem si do něj úplně novou originální baterii np-fg1 typ g ale foťák pořád hlásí k použití pouze s kompatibilními akumulátory. v čem je problém?

Odpovědi
www

Je potřeba kupovat zdroje vhodné pro zařízení. Tvůj zdroj zřejmě nevyhovuje.
Názor

mosoj

np-fg1 typ g. Tento typ by měl být originální a kompatibilní. Reklamuj aku.
Doplňuji:
Zjisti zda se jedná opravdu o správný typ.
Sony svojí funkcí info lithium vyžaduje naprostou kompatibilitu, baterie – foťák.

klob1

Může to být šedé zboží. takže jistě vrátit na obchod aku. Nebo by jsi měla být upozorněna při koupi aku, že není pro danou oblast určená.