hanysicek

Problém s KM-player…

ahoj, prosím něco jsem asi musela zmáčknout, ale když se ted koukám na nějaký film mám malé rozlišení, když dám zvětšit, zvetší se mi pouze celé okno přehrávače, ale film zůstává furt malý. _nevíte kde by se to dalo spravit? film jsem měla normálně koukám na něj už po několikáté.
Doplňuji:
Jéééééé děkuji hrozně moc:-)))

Odpovědi
bolak

Taky se mi to párkrát stalo, pravděpodobně sis omylem změnila základní velikost okna.

Vedle pravého entru je klávesa DEL (nebo taky čárka), tu mačkej tak dlouho dokud se ti v KMPlayeru neobjeví žlutým písmem napsáno „Velikost okna – Výchozí“, pak už by to mělo fungovat.