Monyszek

Poradíte s problemem s klavesnici?

Odskocila jsem si se napit a behem te chvilky mi na stul skocil pes (kavalir) a asi se mi prosel po klavesnici notebooku…od te doby mi blbne..pulka klavesnice pise normalne a pulka mi treba misto ,,m´´ pise nulu ci misto ,,i´´ petku atd..rada s pismeny s hacky mi pise cast pismena..cast cisla…nevite, cim to muze byt..?diky za kazdou radu..

Nejlepší odpověď
anonym

Vypni si NumLock…
😉

Další odpovědi
anonym

Na klávesnici je vždy popsaná každá klávesa. Určitě tam budeš mít jak písmena tak čísla – na každé z těch rozbitých kláves. To tedy znamená, že máš notebook bez části pro numerické klávesy. Máš to spojené spolu s abecedními klávesami. A přepíná se NumLockem…

Quimby

Koukni, jestli nejsou nějaká tlačítka zamáčklá, zkontroluj jestli sis nepřepla klávesnici do jiného jazyka,odpoj ji a znovu zapoj.
Snad něco z toho pomůže.
Sem nevěděl, že ten pes vyskočí tak vysoko.