Katrous

Problém s klávesnící

Kdz6 třeba napíšu g napíšme mi to na notebooku gr,když apisu r taky neco podobneho je to velice nepříjemné,zkoušela jsem i stav klávesnice a prej vše funguje jak má →toto zařízení pracuje správně←změníla jsem i ovladač restartovala ale ovladač se zase vrátil na ten stejný děkuji moc
Doplňuji:
ano
dala jsem zmenitovladač restartovala ale vrátil se zpet

Odpovědi
bestanswer

Ovladač klávesnice na notebooku … ?

bolak

Ovladačem to nebude. Vypadá to spíš na špatnej kontakt.

Neměl někdo v poslední době přístup na tvůj PC? Nemlátilas do klácesnice nějak moc? Nevylila sis tam nějaký pití nebo nevysypala si tam zrní? ↓↓↓

http://www.lou­pak.cz/video/techni­ka-a-pc/6746-kdyz-hracovi-prasknou-nervy
http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/7674-kdyz-pocitacovemu-hraci-prasknou-nervy

V případě že za to nemůže lidský faktor (lidský faktor = ty), tak bude skřípnutej nebo utlačenej kabel od klávesnice. Odpoj klávesnici a mrkni na to, projeď kabel po celý jeho délce a hledej jestli tam nění nějakej zářez nebo skřípanec.