kinimod

problém s kamarádkou :(

Ahoj,zdravím všechny mam takový malý velký problém je mi 14 let a pohádal jsem se s o rok starší fakt super holkou (kamarádkou) vlastně sem to začal všechno já odjela na týden pryč a skamarádila se tam s klukem kterýho přímo nenávidím i ona o něm říkala že je to blbec a teď se sním začala bavit a myslí si že na něj žárlim já nežárlim sem jen na ní naštvaný a tak sem jí začal říkat ať se baví raději snim nrž semnou a ona řikala že mě má o 100% radši než jeho ale teď když sem se jí zeptal jestli mě má ještě potom všem ráda napsala že neví že tohle o de mě fakt nečekala ale já jí mam furt rád prosím poraďte předem se omlouvám za chyby :) záleží mi na ní

Nejlepší odpověď
Damiana

Ono to často bývá tak, že ty, které hodně nesnášíme (nebo to o nich říkáme těm, kterým nechceme ublížit) si někdy časem dokonce zamilujeme. Kámoška je kámoška – a nejspíš „pouze“ jako kamaráda bere i tebe. Ale jestli se do toho tebou nenáviděného týpka zamilovala – což bych viděla docela reálně – počítej s tím, že jestli budeš dělat dusno, dá mu přednost úplně. V tomhle věku je to běžné. Evidentně k ní sám cítíš trochu víc, než kamarádství – on se ten „pravý“ cit často projeví právě tehdy, když do života vstoupí nějaký sok. Není to neobvyklá situace. Nech tomu volný průběh, kamarádit s ní přestat nemusíš, nevyčítej, nedávej ultimáta. Když budeš fajn společník, jistě o takového kamaráda nebude chtít dobrovolně přijít.

Další odpovědi
LejdyTerr

Jestli tě má ráda, tak přijde sama a nemusíš se prosit o její společnost. A pokud nepřijde, nebo nenapíše, tak to není kamarádka:-)