larios22

Problém s jednou dívkou

Skoro celý rok jsem si snažil zíkat srdce jedé holky(Míša) ale nevyšlo to. měla kluka a když se sním rozešla tak se stejně nic nezměnilo.tak jsem se stím pomalu smiřoval až jsem se stím smířil.a postupem času jsme byli nejlepší kamarádi.říkala mi vše. říkala mi víc než svoji nejlepší kamarádce. hlavně o svém bývalém klukovi jak ho chce zpět atd.(nerad jsem ho řešil). Pomohl jsem ji vždy když měla problém,nebo jí bylo smutno.Vždy jsem se snažil jí pomoct a ve většině taky pomohl.Když jsem nedávno poznal jednu slečnu tak jsem Míši o ní psal, psal jsem jí že je fajn že jsem sní byl venku atd.. a ona mi na to vždy napsala „super“ nic víc.. pak jsem jí řekl že má kluka a ona hned na to at do ní nejdu že ví jak se ta holka bude cítit. já ji na to řekl že mi to je celkem jedno. V tom míša řekla: " taky ti to bylo jedno když jsem byla s Davidem"? (její bývalý). tak jsem to nevydržel a vyjel jsem po ní že jestli mi to dělá naschvál? že já ji tak dlouho pomáal a když jsem já s něčím potřeboval pomoct tak si mi řekla že mi nepomůžeš nebo si jenom psala super atd. a nic víc. tak jsme se pohádali a ona mi řekla že takle s ní mluvit nebudu! tak jsem ji řekl že nejsem žadna podrřadná pí.a. tak jsme se pohádali a kamarádství je pryč. včera jsem sní mluvil o všem já měl slzy očích ona jenom poslouchala. pak měla skleněné oči a nic neříkala..
strašně mě to štvě že to takle zkončilo a nevím jestli se mám snažit to vyžehlit(jako vždy..) nebo to nechat takhle.. a vubec nevím jestli to je líto míši.. co mám dělat?
Doplňuji:
ještě mi vyčítá že za všechno můžu já

Nejlepší odpověď
anonym

Má pravdu, můžeš za všechno. Nevím, kolik je ti let, ale tohle mi připadá na hodně nezralý a spíše kamarádský vztah. Tohle jsou takové ty školní lásky, kdy si ještě děti dokazují, že mají na to mít partnera. Jestli tím někoho potřebují ošidit, tak nejspíš sebe. Na skutečnou lásku a opravdové vztahy musí člověk dozrát jak fyzicky, tak mentálně. Dohadujete se o nesmyslech, měníte partnery jako ponožky a divíte se tomu, že si je nedokážete udržet. Bylo by dobré respektovat to, že je slečna zadaná. Tvoje Míša si z Tebe dělá legraci. Hraje si a nejspíš sama neví co chce. Pokud spěcháš do známosti, kde se s velmi vysokou pravděpodobností spálíš, tak jen do toho.
Na tvém místě bych počkala a našla si slečnu, která o tebe bude stát a ne takovou frajli.

No a jinak se tu na takové problémy pořád někdo z vás později narozených doptává, projdi si vyhledávač a zjistíš, že tohle je problém vaší generace. Potom si polož otázku: Proč asi?

Další odpovědi
Awe

Přesně tohle jsem zažil…Taková je dnes každá druhá.Vyser se na ní a najdi si někoho kdo není úplný debil