Lamička

Problém .. s javou prosím pomozte mi :D

Vše bylo v pohodě .. a najednou .. nainstaloval jsem si CCleaner ale už dávno a vše bylo ok .. ale teď jsem se rozhodl trochu Pc pročistit a dal sjem v CCleanerovi: čištění no tak jsem to analyzoval co má vyčisit a dal vyčisti .. no ale von se objevil problém .. když jsem to vyčistil .. najednou mi dělá problém spustit soubory s koncovkou.jar .. myslím třeba minecraft .. předtím se mi normálně zobrazilo okno .. teď se na chviličku zobrazí ale hned zase zmizí .. nevíte čím to může být ? Nebo taky mi píše že došlo k chybě v microsoft frimework .. A bod obnovení to nemění pořád je to stejné .. okna s jar se skovávají ale v procesech je napsáno že jedu ale nevidím je na ploše … Nevíte jak to zase zprovoznit ?

Odpovědi
štamgast

CCleaner umožňuje znovuobnovení smazaných dat. Zkus to v něm někde najít tuhle možnost.