robosobo

Problém s instalací softwaru ZUNE.

Takže jak jste si mohli přečíst, mám takový menší problém. Když chci do PC nainstalovat ZUNE hodí mi to chybu, že mi chybí zune.dll nevíte co s tím? Mám Vistu a slyšel jsem že na ně se to instaluje těžce. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Díky problém vyřešen.

Odpovědi
Bedy

Já na Vistách neměl problém s instalací Zune (předpokládám, že se bavíme o programu nutného ke spárování zařízení (mobil)s operačním systémem Windows Phone).
Zkuste se podívat sem: http://suppor­t.xbox.com/cs-CZ/music-and-video/zune/sof­tware/installa­tion-errors a stáhnout si ten nástroj Fix It – pak by to mělo jít.
Doplňuji:
Za málo 🙂 Hlavně že je problém vyřešen!