simsalabim

Problém s hudbou v PowerPointu 2007

Dala jsem si do prezentace hudbu, všechno OK, spustila jsem prezentaci a hudba hrála pořád – vše v pořádku, takže jsem si to uložila. Jenže jsem to poslala babičce (na zkoušku :) ) a tam už hudba nehrála. Pak jsem to zkusila ještě jednou u sebe a taky to nešlo… od toho uložení hudba nehrála… Co s tím?
A ještě jedna otázka: Když uložím prezentaci a e-mailem ji někomu pošlu, může taky přidávat a odebírat snímky – celkově, různě upravovat. Jde to nějak „uzamčít“ nebo něco, aby to on už nemohl upravit?

Odpovědi
mosoj

Je tam třeba vložit hudbu jako objekt.
Takto jste si tam vložila jenom odkaz na hudbu uloženou ve vašem počítači.
Takže to zákonitě u babičky nehrálo.
U sebe jste zřejmě změnila složku ve které se hudba nacházela nebo jste ji smazala.
Hudba by také měla být ve wav souboru.

Prezentace se dá zaheslovat proti úpravám.