TGVNeer

Problem s Hamachi

Zdravím, mám problém s hamachi, s kámošem chceme hrát minecraft a máme server přes hamachi.Server funguje ale odezva je cca 2000ms.Internet má 750kb/s tak nevím proč to laguje. asi to je kvůli hamachi.. Neví někdo jak těm lagům zabránit ??

Odpovědi
geoorg

Jak tomu zabránit to nvm, ale zkuste ten server hostit na výkonnějším počítači z těch vašich dvou…

tyrox

Víš sám si tu v téhle otázce odpověděl internet 750kb/s no,hm no coment ať zkusí sehnat lepšího dodavatele nebo hold připlatit za větší rychlost :) jinak nevím :)