Matthew

Problém s Google Chrome.

Poslední dobou mám strašné problémy s google chrome. První co mě napadlo bylo přejít na jiný prohlížeč, ale chrome je u nás v rodině v oblibě, tak i mě, tak se snažím zachránit co se dá. Nejdřív se mi stává, že pokaždé když chci zadat webovou adresu, tak se mi sekne prohlížeč tak na půl minuty. Úplně pokaždé když to udělám, ráno, večer, tak se to stane. Dále mi pořád skáče Plugin Shockwave nereaguje nebo co. Ale to nejhorší, když si chci pustit na youtube nebo jakékoliv jiné stránce hudbu,video tak se zvuk i obraz zpomalí. Dvakrát jsem prohlížeč reinstaloval, stáhl jsem si i nejnovější JAVA, ADOBE FLASH PLAYER a pořád to dělá. Jen nechápu proč to nedělá v InternetExplorer. Co by to mohlo způsobovat, stává se to taky někomu ? PS: Jak je možné, že při odinstalaci jsem vyloženě trval a začkrtnul smazání všech dat i procházení historie a po znovu nainstalování byly v prohlížeči všechny záložky ?
Doplňuji:
Dědvševěd: cookies, historii a ccleaner, to mě vlastně ani nenapadlo. Zkusím a uvidím. ;)

cochee: Určitě se jedná o novější vydání GoogleChrome. Jen nechápu moc ten adobe flash player, já bych ho samovolně neinstaloval, kdyby mi ho chrome sám nenabídnul (update) PS: v počítačích se skoro nevyznám, tak se omlouvám kdybych plácal něco úplně vedle :D

Nejlepší odpověď
Bedy

A víte třeba, že google ví, na jaké stránky chodíte? To co píšete do adresního řádku je odesíláno na servery googlu – to pak může být všelijak zneužito. Spousta lidí třeba nadává, že mají v práci napíchnutý počítač, tady svým způsobem máte napíchnutý „internet“.

No Flash Player má Chrome vlastní, jsou s tím taky věčné problémy. Nejste sám, komu blbne Youtube a další v Chromu – můžete zkusit používat HTML5 verzi Youtube, to je asi jediné řešení.

Já bych osobně přešel na jiný prohlížeč, můžu doporučit Internet Explorer, není to takový hrozný prohlížeč, jak se říkává, MS udělal velký pokrok a nejnovější verze 10 je dokonce nejrychlejším prolhížečem vůbec.
Co se týká bezpečnosti, tak podle solidních testů dokázal zablokovat nejvíce falešných stránek typu phishing a dalších, takže to, co koluje internetem různými mentálně zaostalými lidmi, tak se srovnává stará verze 6 s nejnovějšími verzemi ostatních prohlížečů.
Tím chci jen říct, že používání Internet Exploreru není ostuda, ba naopak.
Internet Explorer 10 RP pro Windows 7 stáhnete zde: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/downlo­ads/ie-10/worldwide-languages
Pro WIndows Vista a XP stáhnete starší verzi zde: http://softwa­re.seznam.cz/ie

A pokud by se Vám nový Internet explorer nelíbil, tak zkuste Operu nebo Firefox. Ke stažení http://softwa­re.seznam.cz/o­pera respektive http://softwa­re.seznam.cz/fi­refox

Další odpovědi
cochee

Ad PS: Je to možné tak, že Google Chrome je prostě bloatware, viz wikipedie. Ad před PS: něco se vám v systému asi „bije.“ Jak stará je instalace vašeho OS, předpokládám Windows? Já osobně Chrome velmi nemám rád právě kvůli „bloatwarovitosti.“ Váš problém bych řešil asi přeinstalací Windows a nadále nepoužíváním Chrome; píšete, že Chrome je u vás v rodině v oblibě – tak u mě by právě tímto „chováním“ oblibu ztratil.
Doplňuji:
Ah, teď jsem si všiml: Odinstalujte ten Adobe Flash Player! Chrome obsahuje Flash v sobě (od verze s datem vydání 30. 3. 2010 – máte doufám aktuální verzi Chrome?)

anonym

Doporučuji nainstalovat CCleaner. Zavřít google a spustit ccleaner. Neboj nic, je to jen čistič různého smetí natahaného do počítače při prohlížení atd.
Další věci než tam jsou zaškrtané nezaškrtávej (jedině, že by sis našel tady na odpovědích co dalšího můžeš). Pak bych stejně ještě zkusil nástroje a tam vyčistit cookies a historii (myslím, že v google to je na věky věků) a mělo by být vyřešeno.