Joziin

Problem s Fy

Nastoupil jsem do prvniho rocniku na stredni prumyslovou skolu a po pololeti si uvedomuji ze mam obrovsky problem s Fy , nehcapu ji ..
potreboval bych poradit neakou prehlednou ucebnici/knihu/stran­ku kde bych si mohl doplnit a poradne nastudovat Fy.
Predem dekuji.
Doplňuji:
Dekuji za Web, hodi se mi taky na ZAE a dalsi predmety ale porad to neni o Fy samotne :/

Odpovědi
Michal Kole

Viz můj článek, ale dá se to použít i obecně na fyziku

http://elektronika-me-hobby.8u.cz/jak-se-ucit-odborne-elektrotechnicke-predmety-na-strednich-odbornych-elektrotechnickych-prumyslovych-skolach-strednich-odbornych-ucilistich.php

anonym

no fyzika …
to je
mechanika
optika
akusticka
dynamika (hydro a ktovie aká)
jadrová fyzika
geofyzika
fyzikálna chémia …

troška konkrétnosti by nezaškodilo.
A matematika? To s tým totiž súvisí, chce to aj troška predstavivosti a nevidieť za fyzikou iba vzorce.

Skús sa porozprávať o pomoci s nejaký „jedničkárom“ alebo profesorom. Možno vás je v škole viac.