EddieCZ

Jak na problém s emailem?

Poslední tři dny když pošlu zprávu přes Gmail konkrétní osobě @charter.net (USA), mi přijde akorát zpětný chybový email:
( This Message was undeliverable due to the following reason:

Each of the following recipients was rejected by a remote mail server.
The reasons given by the server are included to help you determine why
each recipient was rejected.) Komukoliv jinému se zprávy odešlou v pořádku.

Odpovědi
da ny

Před psaním textu emailu přepínám na AJ (bez diakritiky) a odesílám do Kanady, vždy dorazí.

cochee

„Všichni z následujících příjemců (někde dále následuje seznam mailových adres těch příjemců, možná že pouze jedna) byli na vzdáleném poštovním serveru zamítnuti/vyřazeni. Jsou připojeny důvody jejich vyřazení serverem pro objasnění, proč je tomu tak.“ Dedukuji z toho, že uvedený text ještě pokračuje, s uvedením onoho důvodu a pak seznam těch zamítnutých adres/ta jedna adresa. Už teď si troufám odhadnout, že mailový účet/schránka byl/-a zrušen/-a. Anebo je chyba v mailové adrese před zavináčem a chybně napsaná adresa neexistuje.